Panele lamelowe od Euracon

Firma Euracon dba o jakość i wytrzymałość systemów sufitowych, gdyż komfort i zadowolenie naszych klientów jest naszą największą motywacją!

Lamelowe sufity podwieszane Euracon wykonane z elementami aluminiowymi są idealne nie tylko do dużych projektów wewnętrznych, takich jak centra handlowe, lotniska, ale także zewnętrznych np. dworce kolejowe.
Wybierając panele lamelowe, jest możliwość zaoszczędzenie do 80% w materiałach, ponieważ panele wykonane są z aluminium o różnych rozstawach od 100 mm do 200 mm. Szerokość może dochodzić do 200 mm.
System sufitowy Euracon składa się z szyn nośnych i lameli wykonanych z aluminium i obustronnie lakierowanych wysokiej jakości metodą coil-coatingu.

Sufity metalowe oprócz szczególnej wytrzymałości, charakteryzują się także innymi walorami takimi jak: odporność na ogień, izolacja akustyczna i właściwości higieniczne.

Sufit lamelowy z aluminium Pionowy sufit lamelowy  wykonany z wysokiej jakości aluminium

Pionowy sufit z przegrodami z szyną nośną - oba wykonane z wyjątkowo lekkiego aluminium
Nowoczesny sufit listwowy Lamelowy sufit podwieszany w terminalu lotniska. Euracon produkuje szyny montażowe zgodnie z Twoimi życzeniami i wymaganiami z różnymi odstępami między listwami, dzięki czemu możesz zaoszczędzić do 40% kosztów.

Nowoczesny system sufitów podwieszanych z paneli lamelowych Euracon

Podwieszane panele lamelowe ułatwiają prace konserwacyjne

Pionowe sufity lamelowe są idealnym rozwiązaniem zapewniającym estetyczność

Proste, niedrogie, reprezentacyjne - pionowe sufity lamelowe Euracon

Dane Techniczne:

Materiał
Materiał bazowy składa się ze stopowej taśmy aluminiowej, obustronnie powleczonej poliestrem, 0,6 mm.

Zachowanie w przypadku pożaru
Niepalne materiały budowlane klasy A zgodnie z DIN 4102 (A 1, A 2).
Niepalny (klasa materiału budowlanego A 2) zgodnie z DIN 4102-2

Powłoka
Taśma aluminiowa jest pokryta z przodu iz tyłu wysokiej jakości lakierem poliestrowym. Farba poliestrowa jest odporna na korozję, promienie UV, ścieranie, mróz, wodę, zapachy i ładunki elektrostatyczne.

Pochłanianie dźwięku
Poprzez otwory w suficie zwiększa się procentowo kubatura pomieszczenia. W połączeniu z materiałem dźwiękochłonnym właściwości sufitu akustycznego można idealnie dopasować do wymagań akustycznych pomieszczenia.