Elewacje aluminiowe - Galeria zdjęć

Fasada panelowa firmy EURACON z wysokiej jakości wstępnie malowanego aluminium - lepiej i taniej!


Jeśli po 30 latach eksploatacji system elewacyjny nadal wygląda jak nowy, to znaczy, że osoba podejmująca decyzję zrobiła wszystko jak należy!

Istnieją również inne kurtynowe, wentylowane od tyłu i izolowane termicznie systemy elewacyjne o tak długiej żywotności, np. fasady z kamienia naturalnego lub fasady ceramiczne. Koszty nabycia takich systemów elewacyjnych są jednak nieporównywalnie wyższe, często nawet wielokrotnie wyższe.

Fasada panelowa EURACON FS-300 wykonana z wysokiej jakości wstępnie malowanego aluminium jest bardzo lekka, łatwa w montażu, niedroga, trwała, długowieczna i w ogromnym stopniu ekologiczna. Można go poddać recyklingowi. Produkcja aluminium opakowaniowego wymaga jedynie około 5 % potrzebnej energii.

Elewacje EURACON FS-300 mają jeszcze jedną zaletę: są bardzo piękne i mają możliwość wyboru ulubionego koloru lub wzoru powierzchni. Czy to metaliczna powierzchnia, czy też wzór drewna lub kolor z palety RAL - prawie wszystko jest możliwe! 

Aluminium nie rdzewieje! Dlatego zdecydujcie się Państwo na system fasadowy EURACON FS-300, a będziecie zadowoleni przez wiele dziesięcioleci!

EURACON FS-300 wstępnie malowana elewacja aluminiowa

Nowoczesny system fasadowy od polskiego producenta  idealny do każdego rodzaju budynków!

Elewacyjne panele aluminiowe charakteryzują się interesującym designem

Elewacja z paneli aluminiowych EURACON!

fasady aluminiowe Euracon Fasady Euracon izolowane termicznie, wentylowane i łatwe do zamontowania!

Wstępnie zawieszone, izolowane termicznie i wentylowane elewacje EURACON!