Podwieszane sufity aluminiowe Euracon

Euracon oferuje aluminiowe panele sufitowe z zamkniętym i otwartym złączem!

Każdy rodzaj paneli ma wyjątkowe cechy i  zalety, które wpływają na elegancki design pomieszczenia. Aluminiowe panele sufitowe są idealnym wyborem dla budynków przestrzeni publicznej, budynków mieszkalnych, lotnisk itp. 
 

Panele aluminiowe są wytrzymałe, dlatego żywotność systemu będzie dłuższa, a wygląd nadal atrakcyjny. 
Z systemem  aluminiowym od producenta Euracon można łatwo, szybko i efektywnie ukryć wszystkie niedoskonałości po jakichkolwiek wcześniejszych instalacjach sufitowych. 
 

Sufitowy system  to nie tylko zalety estetyczne to również komfort dla klienta. Dzięki połączeniu paneli z materiałem dźwiękochłonnym jest możliwość wyciszenia i wygłuszenia wnętrza. Wpływa to znacznie na poprawienie komfortu osoby znajdującej się wewnątrz.

Sufit panelowy Euracon z otwartym złączem i perforowaną powierzchnią

Metalowe panele sufitowe K-84 z otwartym złączem i szyną nośną

Sufitowe panele aluminiowe od EURACON z otwartym złączem są dostępne z gładką lub perforowaną powierzchnią

Wysokiej jakości  metalowe sufity podwieszane firmy Euracon, często nazywane również sufitami podwieszanymi panelowymi lub  sufitami akustycznymi, dostępne są w wielu różnych wersjach. Najczęściej stosowane są sufity z paneli aluminiowych. Dostępne są w różnych wersjach: ze złączem  otwartym lub zamknietym,  perforowaną lub z gładką  powierzchnią oraz w wielu różnych szerokościach modułów.

Panele aluminiowe z otwartym złączem Sufit podwieszany K-84 z otwartym złączem - perforowany, z chromowanymi listwami wypełniającymi
Sufit podwieszany metalowy K-100 z zamkniętym złączem - powierzchnia nieperforowana, gładka

Sufity metalowe EURACON  są wykonywane na wymiar dokładnie według indywidualnych rozmiarów pomieszczeń. Jak garnitur szyty na miarę dla Twojego budynku.

Kolorowe aluminiowe panele sufitowe do podwieszanych sufitów metalowych z otwartymi złączami są dostępne z perforowaną lub nieperforowaną, gładką powierzchnią. Na życzenie klienta perforowane panele sufitowe mogą być produkowane fabrycznie z włókniną akustyczną z tyłu. Długość paneli sufitowych jest zmienna (maksymalnie do 6,00 m) i jest wykonywana zgodnie z Państwa życzeniem. Na zamówienie profile wypełniające (spoiny )  mogą być wykonane w różnych kolorach dla sufitów panelowych.

Panele  sufitowe z otwartymi łączeniami dostępne są w następujących wymiarach:

Oznaczenie systemu:

szerokość 
grubość
spoina
szerokość modułu
szerokość nieperforowana / perforowana
34mm 0,5 mm16 mm50 mm K-34 / KP-34
84mm0,5 mm16 mm100mmK-84 / KP-84
134mm0,5 mm16 mm150mmK-134 / KP- 134
184mm0,6 mm16 mm200mmK-184 / KP-184
284mm 0,7 mm16 mm300mmK-284 / KP-284


Wysokość panelu wynosi 12,5 mm


Panel C:

szerokość
grubość
szerokość spoiny​​​​
szerokość modułu
 bez perforacji
84mm0.5mm16mm50mC-84


Wysokość panelu wynosi 16 mm

Standardowe kolory:

RAL 9010, biały, matowy

RAL 9006, białe aluminium , matowy

Inne kolory na zamówienie

DANE TECHNICZNE

Zachowanie przeciwpożarowe sufitów  EURACON
Wszystkie sufity metalowe firmy EURACON są wykonane z niepalnych materiałów budowlanych klasy A zgodnie z normą DIN 4102 (A 1, A 2).

Powłoka powierzchniowa
Widoczna strona paneli jest lakierowana piecowo i dostępna we wszystkich kolorach RAL. Lakier poliestrowy o grubości 20 µ, jest odporny na korozję, światło, ścieranie, mróz, wodę, zapach i nie ładuje się elektrostatycznie.
Tylna część paneli pokryta jest przezroczystym lakierem ochronnym o grubości 5 µ.

Dodatkowe komponenty
W razie potrzeby jesteśmy w stanie zintegrować komponent z naszym systemem paneli zgodnie z Twoimi wymaganiami. (Wentylacja, klimatyzacja, kurtyny ...)

Pochłanianie dźwięku
Otwarte złącze lub dodatkowa perforacja paneli sufitowych procentowo zwiększa kubaturę pomieszczenia. W połączeniu z materiałem dźwiękochłonnym właściwości sufitu akustycznego można idealnie dopasować do wymagań akustycznych danego pomieszczenia.


Dla niektórych systemów dostępny jest diagram pochłaniania dźwięku, na którym można zobaczyć dokładny przebieg krzywej pochłaniania dźwięku.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach Euracon zadzwoń lub napisz email!

 

EURACON SP. Z O.O.
ul. Jedności Robotniczej 15
69-100 Słubice
Lubuskie, Polska
Telefon: +48 95 747 86 37
Email:    pl@euracon.eu