Sufitowe panele Smart Baffle

Sufit podwieszany metalowy wykonany z super lekkich aluminiowych inteligentnych przegród

Wysokiej jakości i super lekkie metalowe sufity podwieszane firmy Euracon wykonane są z wysokiej jakości kolorowego aluminium. Szybkość i czystośćmontażu i bezproblemowe planowanie to niektóre zalety danego systemu!

Innowacyjne rozwiązanie: pominięto co drugi panel, tworząc bardzo przewiewne pokrycie sufitowe. Założony cel optymalnej ochrony prywatności został osiągnięty w 100%. Pozwala to zaoszczędzić do 40% kosztów materiałów.

Sufit metalowy wykonany z  przegród z szyną nośną

Sufit podwieszany z aluminiowych przegród w centrum handlowym

Inteligentne przegrody wykonane z super jasnego aluminium o podwójnej szerokości złącza

Sufit podwieszany wykonany z inteligentnych przegród w budynku fabrycznym

Sufit podwieszany z aluminiowych przegród inteligentnych w pomieszczeniu sanitarnym

EURACON Smart Baffles — ekonomiczny wariant wysoce reprezentacyjnego sufitu metalowego!

Listwy Smart Baffles do tworzenia metalowych sufitów podwieszanych są wykonane z bardzo lekkiego, kolorowego aluminium. Mają gładką, nieperforowaną powierzchnię. Projektowanie sufitu EURACON Smart Baffles jest bardzo łatwe, a montaż wyjątkowo prosty i szybki. Przegrody są po prostu zatrzaskiwane w uniwersalnej szynie nośnej - bez wkręcania lub nitowania. Jeśli pominiesz co drugi panel, możesz zaoszczędzić do około 40% kosztów tego pięknego metalowego systemu sufitowego i będziesz mieć wspaniały i bardzo prestiżowy ekran prywatności, który doskonale nadaje się do długich pomieszczeń i korytarzy.


Długość Smart Baffles jest zmienna (maksymalnie do 6,00 m) i jest wykonywana zgodnie z Państwa życzeniem. Rozmiar przegród jest następujący:

 

szerokośćszerokość widocznej stronywysokośćgrubość materiałuszerokość spoinyszerokość modułu
34mm30mm38mm0,5mm16mm50mm

Jeśli pominiesz co drugi panel:


34mm30mm38mm0,5mm66mm100mm


Standardowe kolory:

RAL 9010, biały

RAL 9006, białe aluminium

 

Inne kolory na zamówienie

 

Sufit Smart Baffle Euracon - sufit podwieszany metalowy wykonany z wysokiej jakości kolorowego aluminium

Smart Baffle są wykonane z walcowanej, kolorowej taśmy aluminiowej. Stop to ALMn 0,5 Mg 0,5 H 44-48, przetwarzany zgodnie z EN 13523 (patrz arkusz danych) lub anodowany na wysoki połysk z AL 99.85 (twardy), nadający się do walcowania. Panele sufitowe są profilowane w procesie formowania rolkowego. Grubość materiału (grubość) Smart Baffles wynosi 0,5 mm.

 

Redukcja hałasu dzięki Smart Baffles

Metalowy sufit podwieszany można pokryć matami akustycznymi redukującymi hałas (materiał: wełna mineralna o grubości 20 mm, jednostronnie wyłożona czarną flizeliną chroniącą przed kapaniem). Dzięki temu dźwiękochłonnemu materiałowi właściwości sufitu podwieszanego można idealnie dopasować do odpowiednich wymagań akustycznych pomieszczenia.

 

Reakcja na ogień Smart Baffles

Euracon Smart Baffles składają się z niepalnych materiałów budowlanych klasy A zgodnie z normą DIN 4102 (A1, A2).

 

Powłoka powierzchniowa sufitów panelowych

Widoczna strona paneli jest lakierowana piecowo i dostępna we wszystkich kolorach RAL. Standardowe kolory są zbliżone do RAL 9006 (białe aluminium) i zbliżone do RAL 9010 (biały). Farba poliestrowa ma grubość ok. 20 µ, jest odporna na korozję, światło, ścieranie, mrozoodporność, hydrofobowość, bezwonna i nie elektryzuje się.

Z tyłu wszystkie panele pokryte są przezroczystą powłoką ochronną o grubości ok. 5 µm.

 

Specjalne elementy do sufitów metalowych Euracon

W razie potrzeby jesteśmy w stanie zintegrować komponent zgodnie z Twoimi wymaganiami z naszym systemem paneli. (wentylacja, klimatyzacja, klapy rewizyjne, systemy kurtyn itp.)Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub wyślij e-mail, chętnie Ci doradzimy.

EURACON SP. Z O.O.
ul. Jedności Robotniczej 15
69-100 Słubice
Lubuskie, Polska
Telefon: +48 95 747 86 37
Email:    pl@euracon.eu