Nowoczesna fasada ESF-300 od polskiego producenta Euracon!

Wybierz technicznie zaawansowaną i energooszczędną fasadę Euracon wykonaną z wysokiej jakości aluminium i 30-letnią gwarancją: Zawieszona,wentylowana i izolowana termicznie fasada za cenę zwykłej fasady otynkowanej ETICS!

Aluminiowy system elewacyjny ESF-300 firmy EURACON to wyjątkowo lekki system elewacyjny o wadze zaledwie ok. 3,40 kg na m². Panele są przykręcane bezpośrednio do izolacji termicznej, bez podkonstrukcji. Z tego powodu użytkownik otrzymuje wysokiej jakości fasadę aluminiową w cenie zwykłej fasady ETICS. Fasada aluminiowa jest montowana znacznie szybciej, nawet przy niskich temperaturach. Szybki montaż pozwala zaoszczędzić wysokie koszty instalacji. Fasada aluminiowa nie brudzi się i wytrzymuje co najmniej dwa razy dłużej niż fasada ETICS!


Energooszczędna fasada ESF-300 firmy EURACON wykonana z aluminium - niezwykle korzystna cenowo!

Energooszczędna fasada z aluminium Aluminiowa fasada w Berlinie-Lichtenbergu - zamontowana w 1993 roku - w doskonałym stanie po 30 latach!

Montaż bezpośrednio na podłożu, bez podkonstrukcji! Oznacza to, że Twoja nowa fasada aluminiowa jest na tym samym poziomie cenowym co zwykła fasada ETICS, ale służy co najmniej dwa razy dłużej i zawsze pozostaje czysta!

Panele elewacyjne EURACON są montowane bezpośrednio na podłożu wraz z izolacją termiczną, bez użycia podkonstrukcji. Mocowanie odbywa się za pomocą standardowych kołków rozporowych. Dlatego fasada EURACON ESF-300 znajduje się w przedziale cenowym zwykłej izolacji elewacyjnej ETICS, ale oferuje znacznie wyższą jakość fasady aluminiowej! 

Fasada aluminiowa EURACON ESF-300 oferuje absolutną swobodę w zakresie koloru i wzornictwa! Jest to kurtynowa, wentylowana i izolowana termicznie fasada panelowa, która spełnia również najsurowsze przepisy przeciwpożarowe dla budynków wysokich i komercyjnych. 

System fasadowy ESF-300 firmy EURACON jest bardzo łatwy w planowaniu, może być stosowany do wysokości 100 m, jest szybki i łatwy w montażu oraz wyjątkowo odporny na upływ lat. Przy wadze ok. 3,4 kg na m², fasada aluminiowa Euracon ESF-300 jest prawdopodobnie najlżejszą fasadą w historii.

Okładzina elewacyjna składa się z kolorowych paneli aluminiowych produkowanych w procesie powlekania zwojów. Jest to wysokiej jakości, formowany rolkowo stop aluminium z powierzchnią PVDF wypalaną w bardzo wysokich temperaturach. Gwarantuje to nieporowatą i łatwą w pielęgnacji powierzchnię.

Dla Ciebie oznacza to bardzo ekonomiczne rozwiązanie elewacyjne na wiele dziesięcioleci, a tym samym bezpieczeństwo przez bardzo długi czas! Trwała fasada kosztuje mniej pieniędzy! Dlatego system elewacyjny z okresem renowacji wynoszącym 50 lat i więcej jest najbardziej opłacalnym systemem elewacyjnym. Dlatego wybierz system elewacyjny ESF-300 firmy EURACON!

Dana aluminiowa fasada została zainstalowana około 1993 roku. Zdjęcie zostało zrobione jesienią 2018 roku. Po 25 latach użytkowania jest to najlepszy dowód na piękno, jakość i trwałość wstępnie malowanej fasady aluminiowej Euracon.

Kurtynowa, wentylowana i izolowana termicznie energooszczędna fasada EURACON ESF-300 wykonana z wysokiej jakości aluminium w cenie fasady ETICS:

Eksperci wiedzą, że kurtynowe, wentylowane i izolowane termicznie fasady aluminiowe są najlepszymi i najkorzystniejszymi okładzinami elewacyjnymi na świecie. Ze względu na wysokie koszty są one instalowane tylko na najpiękniejszych i najdroższych budynkach. Firma EURACON opracowała niedrogi wariant dla budynków mieszkalnych, o takich samych zaletach strukturalno-fizycznych jak najdroższe fasady aluminiowe. Nareszcie wyjątkowo dobre kolorowe fasady aluminiowe są dostępne dla każdego, nawet w budownictwie socjalnym.

Energooszczędna fasada ESF-300 firmy EURACON składa się z czystego, wstępnie malowanego aluminium. Jest to walcowana taśma aluminiowa, która jest wykończona powierzchniowo dwuwarstwowym emaliowaniem piecowym (podkład i warstwa wierzchnia) w tak zwanym procesie powlekania zwojów. Taśma aluminiowa jest wstępnie odtłuszczana i chromianowana. Tworzy to absolutnie trwałe połączenie aluminium z kolorową powłoką. Materiał jest dostępny w wielu kolorach o stałej, wysokiej i powtarzalnej jakości powłoki (przyczepność farby, jednolitość koloru i poziomu połysku), temperatura wypalania 240-270 °C - możliwe są piękne kolory i niezwykłe powierzchnie.


Zalety fasady Euracon:

EURACON ESF-300 to bardzo niedroga, ale technicznie znacznie lepsza fasada: 

Najwyższa klasa ogniowa A1 - niepalna!

Izolacja z wełny mineralnej - brak tworzyw sztucznych w fasadzie - wszystko niepalne! 

Przy wadze tylko ok. 3,4 kg na m²,  jest najlżejszą fasadą wentylowaną ! Twoja korzyść: Oszczędzasz całkowicie na kosztach podkonstrukcji i nie masz dodatkowego obciążenia statycznego dla swoich budynków.  

Aluminium nie rdzewieje! Kolorowe panele aluminiowe mają dodatkową powłokę ochronną z tyłu. Wyjątkowa odporność na korozję i trwałość gwarantują znacznie dłuższą żywotność niż w przypadku innych fasad. 50 lat i więcej zostało wielokrotnie udowodnione w praktyce w przypadku wstępnie malowanych fasad aluminiowych.

Bardzo łatwy i szybki montaż, nawet dla niedoświadczonych instalatorów, nawet w ujemnych temperaturach! Wstępnie pomalowane aluminium może być formowane w rolkach, składane, dziurkowane, cięte, ścinane i wiercone bez żadnych problemów i może być kształtowane odpowiednio do materiału bez pękania lub odpryskiwania farby.

Pomalowana aluminiowa fasada zawsze pozostaje czysta dzięki kontrolowanemu kredowaniu powierzchni farby. Nie ma ładunków elektrostatycznych, a tym samym nie przyciąga cząstek brudu. Może być wielokrotnie czyszczona metodą strumieniowo-ścierną bez żadnych problemów. 

Tylna wentylacja okładziny elewacyjnej zapewnia przyjemny i zdrowy klimat mieszkania - oddychalność elewacji jest w pełni zachowana. Zapobiega to również rozwojowi pleśni w mieszkaniach

Produkcja przyjazna dla środowiska! Biologicznie nieszkodliwe! Recykling wstępnie pomalowanego aluminium pozwala zaoszczędzić do 95% energii zużywanej do jego produkcji. Aluminium jest cennym surowcem o wysokiej wydajności recyklingu.

Masz jakieś pytania? Z przyjemnością przedstawimy Ci bezpłatną i niewiążącą ofertę! Nie wahaj się! Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Jesteśmy tutaj, aby służyć dobrą radą:

EURACON SP. Z O.O.
ul. Jedności Robotniczej 15
69-100 Słubice
Lubuskie, Polska
Telefon: +48 95 747 86 37
Email:    pl@euracon.eu

Fasady EURACON można zamawiać bezpośrednio z fabryki - bez pośredników!