SYSTEM FASADOWY EURACON CH-710

Wytrzymały, ocieplony i wentylowany system fasadowy do najbardziej wymagających  zastosowań

System elewacyjny EURACON CH-710 nadaje się szczególnie do silnie obciążonych obszarów elewacyjnych. Tam, gdzie zwykłe elewacje termoizolacyjne są narażone na akty wandalizmu, np. na parterze budynku, ten solidny system elewacyjny jest idealnym rozwiązaniem. System EURACON CH-710 został wynaleziony w Szwecji i zaprojektowany z myślą o ekstremalnych warunkach atmosferycznych, ma jeszcze jedną istotną zaletę: elewację można montować nawet w zimie, a nawet w mroźnych temperaturach. 

SYSTEM ELEWACYJNY EURACON  CH-710, kurtynowy, wentylowany od tyłu, izolowany termicznie system elewacyjny z elementów betonowych

SYSTEM ELEWACYJNY EURACON CH-710

 Wysoce innowacyjny, wentylowany od tyłu, izolowany termicznie system ścian osłonowych  z wysokowartościowych elementów  betonowych dla wszystkich budynków o wysokości do 100 m.

   Zalety

 - system elewacji mineralnych na podbudowie metalowej

 - Klasa odporności ogniowej A1 - niepalna

 - Homologacja europejska do wysokości 100 m

 - mineralna izolacja cieplna (wełna szklana lub skalna) do 20 cm

 - wysoka oszczędność energii

 - bardzo łatwy do zaplanowania - szybki i prosty montaż

 - wiele pięknych, naturalnych kolorów

 - tysiące nieruchomości referencyjnych w całej Europie

 - sprawdzone milion razy w ciągu ponad 50 lat

SYSTEM ELEWACYJNY EURACON  CH-710, kurtynowy, wentylowany od tyłu, izolowany termicznie system elewacyjny z elementów betonowych

Ściana osłonowa, izolowana termicznie i wentylowana - najlepsze rozwiązanie dla Państwa budynku:

 - optymalna izolacja termiczna

 - wysoka oszczędność energii

 - zdrowy klimat życia

 - najlepsze cechy


System elewacyjny EURACON CH-710 jest bardzo łatwy w projektowaniu, szybki i łatwy w montażu, a dzięki przyjemnej i reprezentacyjnej powierzchni mineralnej podnosi wartość budynku.

Proste planowanie, szybki i łatwy montaż prowadzą do znacznego obniżenia kosztów.  System elewacyjny EURACON CH-710 jest bardzo tani w zakupie, ale znacznie bardziej wytrzymały i trwały niż porównywalne cenowo systemy elewacyjne.  Z tego powodu system elewacji EURACON CH-710 jest jednym z najbardziej ekonomicznych systemów na świecie. 


System elewacji  EURACON CH-710 został opracowany przez firmę Marmoroc AB z Köping (Szwecja) około 1970 roku.  Tysiące obiektów referencyjnych w wielu krajach europejskich świadczą o wysokiej jakości tego systemu. Od 1990 r. system elewacyjny był przetwarzany w Niemczech przez grupę przedsiębiorstw EURACON w dużych ilościach i z dużym powodzeniem.


Betonowe elementy systemu elewacyjnego  EURACON   CH-710 są wykonane z HIGH PERFORMANCE CONCRETE i dlatego są wyjątkowo odporne.  Surowcami są żwir marmurowy, biały cement i naturalne pigmenty barwiące.  Jako zbrojenie stosuje się produkty z włókna szklanego.

Elementy konstrukcji nośnej wykonane są z wysokowytrzymałej stali ocynkowanej.  Poszczególne części były optymalizowane przez wiele dziesięcioleci i uzupełniają się wzajemnie, tworząc prosty system modułowy.

Do izolacji elewacji należy stosować dostępne w handlu maty z wełny mineralnej lub szklanej. System jest certyfikowany i posiada europejską aprobatę budowlaną.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

EURACON SP. Z O.O.
ul. Jedności Robotniczej 15
69-100 Słubice
Lubuskie, Polska
Telefon: +48 95 747 86 37
Email:    pl@euracon.eu